Новини

Чемпіонат України серед юніорів з біатлону на лижеролерах, м. Чернігів

8 серпня 2019 року в м. Чернігові завершився літній юніорський Чемпіонат України з біатлону на лижеролерах. Напередодні Любов Кип’яченкова здобула другу золоту медаль в гонці мас-старт. У підсумковий день відбулася змішана естафета. Збірна Харківської області була представлена найсильнішим складом, зокрема такими студентами Академії – Оксана Коваленко, Любов Кип‘яченкова, Олександр Пономаренко, Юрій Ситнік, які здобули срібні нагороди, а у загальнокомандному заліку посіли 3 місце.

Усього збірна команда Харківської області на цих змаганнях здобула 6 нагород – 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову.

За підсумками змагань трьох харківських біатлоністів відібрано на літній юніорський чемпіонат світу – це Любов Кип‘яченкова, Олександр Пономаренко і Юрій Ситнік.