Gümüş Tektaş

tektaş

Новини

Чемпіонат України з синхронного плавання 5-8.02.2018р., м. Харків

З 5 по 8 лютого 2018 року в харківському басейні «Локомотив» відбувся чемпіонат України з синхронного плавання. Участь в чемпіонаті взяли спортсмени з Харківської, Миколаївської, Одеської областей та Києва, а за його підсумками впевнені перемоги в усіх видах програми, окрім мікс-дуетів, одержала команда Харківська область-1, до складу якої входять студентки Академії кафедри водних видів спорту:  Єлизавети Яхно – студентка 2 курсу, Анастасія Савчук – студентка 4 курсу,  Валерія Апрєлєва – студентка 3 курсу, Олександра Кашуба – студентка 3 курсу, Аліна Шинкаренко – студентка 2 курсу.

В змаганнях груп харків’янки з результатом 90.5422 бали виграли технічну програму, та, отримав від суддів 93.6500 бали, перемогли в довільній програмі. Крім того команда посіла перше місце в змаганнях комбінованих груп з результатом 93.0500 бали.

Також впевнено виступили спортсменки з команди Харківська область-1 і в змаганнях соло та дуетів. Заслужений майстер спорту України Єлизавета Яхно перемогла в технічній (90.9867 бали) та довільній (92.8500 бали) програмі соло, а в парі з Заслуженим майстром спорту України Анастасією Савчук здобула перемоги в змаганнях дуетів: в технічній (90.3589 бали) та довільній (92.8500 бали) програмах.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку Харківська область-1 з результатом 708.3878 бали посіла перше місце. Друге було за командою Київ-1 (623.1001 бали), а третє посіла збірна команда Харківська область-2 (593.7050 бали).

Даний чемпіонат був одним з етапів відбору та підготовки національної збірної України з синхронного плавання до етапів світової серії та до чемпіонату Європи, який відбудеться на початку серпня в шотландському місті Глазго.