Розклад занять: Заочне відділення

I курс. Спеціальність: 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ Спеціалізація: тренерська діяльність в обраному виді спорту

Спеціальність «СПОРТ»
дата час 11 група

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика,баскетбол,опс)

12 група

(футбол, одноборства, важка атлетика)

27.05.19.

понеділок

10 30 – 11 50  

БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

професор Корсун С.Н.                                                                                                                                                                                              211 ауд

12 30 – 13 50
14 00  

З А Г А Л Ь Н І   З Б О Р И

доцент, декана факультету ПКПтаЗН Джим В.Ю.                                                                                                         228 ауд

14 20 – 15 40  

ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

доцент Марченков М.К                                                                                                                                                                                                                     228 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00  

АНАТОМІЯ

доцент Сак А.Є.                                                                                                                                                                                                                                    215 ауд

28.05.19

вівторок

8 30 – 950  

ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

доцент Дайнеко А.Х                                                                   20 ауд

 

ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

доцент Марченков М.К                                                                                                 19 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50  

ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

ст. викладач Насонкіна О.Ю.                                                                                                                                                                                                                 115 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20  

ТМОВС

(баскетбол)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

 

29.05.19

середа

8 30 – 950 АНАТОМІЯ

доцент Сак А.Є                                                                                                         215 ауд

10 30 – 11 50 ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

доцент Дайнеко А.Х                                                                   20 ауд

ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

доцент Марченков М.К                                                                                                 19 ауд

12 30 – 13 50 АНАТОМІЯ

доцент Сак А.Є                                                                           215 ауд

ТМОВС

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

доцент Рвенко В.О.                                                                                                      118 ауд

14 20 – 15 40 БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

професор Корсун С.Н.                                                                                 211 ауд

16 00 – 17 20

 

ТМОВС

(баскетбол)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

17 40 – 19 00

 

30.05.19

четвер

10 30 – 11 50  

АНАТОМІЯ

доцент Сак А.Є                                                                           215 ауд

12 30 – 13 50  

ТМОВС

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

АНАТОМІЯ

доцент Сак А.Є.                                                                                                           215 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20  

БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

професор Корсун С.Н.                                                     211 ауд

17 40 – 19 00
31.05.19

п’ятниця

8 30 – 950  

АНАТОМІЯ

(консультація)

доцент Сак А.Є                                                                                                           215 ауд

10 30 – 11 50  

БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(консультація)

ст. викладач Танцюра І.Г.                                                                       211 ауд

ТМОВС

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

викладач Джим Є.С.                                                                                                    118 ауд

12 30 – 13 50  

ТМОВС

(танц. Види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

Ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

14 20 – 15 40 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                                                123 ауд

16 00 – 17 20
01.06.19

субота

8 30 – 950 БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(екзамен)

професор Корсун С.Н.                                                     211 ау

АНАТОМІЯ

(екзамен)

доцент Сак А.Є                                                                                                           215 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 АНАТОМІЯ

(КОНСУЛЬТАЦІЯ)

доцент Сак А.Є                                                                            215 ауд

БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(консультація)

ст. викладач Танцюра І.Г.                                                                                                             211 ауд

16 00 – 17 20 ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

доцент Рубан Л.А.                                                                                                                                                                                                                                 411 ауд

17 40 – 19 00 ТМОВС

(баскетбол)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

ст. викладач Гончаров О.Г.                                                                                         411 ауд

19 10 – 20 30
03.06.19

понеділок

8 30 – 950 ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

ст. викладач Гончаров О.Г.                                                        411 ауд

10 30 – 11 50 ТМОВС

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

викладач Джим Є.С.                                                                                                    118 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

14 20 – 15 40 БІОХІМІЯ ТА БІОХІМІЯ М’ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(екзамен)

професор Корсун С.Н.                                                                                   211 ау

16 00 – 17 20 АНАТОМІЯ

(екзамен)

доцент Сак А.Є                                                                            215 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
04.06.19

вівторок

8 30 – 950 ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

ст. викладач Насонкіна О.Ю.                                       стадіон Піонер

10 30 – 11 50  
12 30 – 13 50 ТМОВС

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ.

викладач Рожков В.О                                                                                 стадіон Піонер

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20   ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

(консультація)

доцент Рубан Л.А.                                                                                                       411 ауд

05.06.19

середа

 

8 30 – 950 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                123 ауд

10 30 – 11 50  
12 30 – 13 50 ТМОВС

(консультація)

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

ТМОВС

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

викладач Джим Є.С.                                                                                                    118 ауд

14 20 – 15 40 ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

(залік)

доцент Дайнеко А.Х                                                                      20 ауд

ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.                                                                                                       411 ауд

16 00 – 17 20  

ТМОВС

(баскетбол)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

17 40 – 19 00
06.06.19

четвер

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(екзамен)

(танц. види сп.та фітнес, гімнастика, опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                                        304 ауд

доцент Дайнеко А.Х.                                                                  214 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                    305 аудст.

ст. викладач Тарасевич О.А.                                                      305 ауд

ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

викладач Рожков В.О.                                                                    стадіон піонер

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

ст. викладач Насонкіна О.Ю.                                       стадіон піонер

ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                                               123 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
07.06.19

п’ятниця

8 30 – 950    
10 30 – 11 50 ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

ст. викладач Насонкіна О.Ю.                                       стадіон піонер

 
12 30 – 13 50 ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

(залік)

ст. викладач Насонкіна О.Ю.                                       стадіон піонер

ТМОВС

(консультація)

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

доцент Рвенко В.О.                                                                                                      118 ауд

14 20 – 15 40 ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

(КОНСУЛЬТАЦІЯ)

доцент Рубан Л.А.                                                            411 ауд

ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

викладач Рожков В.О.                                                                    стадіон піонер

16 00 – 17 20 ТМОВС

(баскетбол)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ЛЕГКА АТЛЕТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

(залік)

викладач Рожков В.О.                                                                    стадіон піонер

17 40 – 19 00 ТМОВС

(баскетбол)

(консультація)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

08.06.19

субота

8 30 – 950 ДОЛІКАРСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У НЕВІДКЛАДНИХ СТАНАХ

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.                                                            411 ауд

10 30 – 11 50 ГІМНАСТИКА З МЕТОДИКОЮ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ

(залік)

доцент Марченков М.К                                                                                                 19 ауд

12 30 – 13 50 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                                               123 ауд

14 20 – 15 40 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                123 ауд

ОЗНАЙОМЧА ПРАКТИКА

(залік диференційний)

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ОЗНАЙОМЧА ПРАКТИКА

(залік диференційний)

10.06.19

понеділок

10 30 – 11 50 ТМОВС

(екзамен)

(футбол, одноборства,важка атлетика)

доцен Журід С.М.                                                                                                        302 ауд

доцент Галашко М.М.                                                                                                 203 ауд

доцент Рвенко В.О.                                                                                                      118 ауд

12 30 – 13 50 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

доцент Топорков О.М.                                                                123 ауд

14 20 – 15 40 ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

(залік)

доцент Топорков О.М.                                                                123 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(баскетбол)

(екзамен)

ст. викладач Пащенко Н.О.                                                        204 ауд

ЛИЖНИЙ СПОРТ ТА СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

(залік)

доцент Топорков О.М.                                                                                               123 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
uk Українська
X