Розклад занять: Заочне відділення

ІI курс Рівень вищої освіти:I (бакалаврський) Спеціальність: 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ Спеціалізація: тренерська діяльність в обраному виді спорту

Спеціальність: «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» (тренер з виду спорту)
дата час 21

футбол спорт ігри

22

танц. види сп. та фітнес,гімнастика. опс

23

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

13.05.2019 понеділок 14 00 З А Г А Л Ь Н І   З Б О Р И

доцент, декан факультету ПКП та ЗН Джим В.Ю.                                                                                                                       228  ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ В КЛУБАХ АМАТОРІВ БІГУ                                                                                                     доцент Єфременко А.М. 401 ауд

ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТКО-ОЗДОРОВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ                                                                                                        доцент Топорков О.М. 123 ауд

РІЗНОВИДИ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ                                                                                                                                      доцент Галашко М.М. 203 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                                                                                                                                                                                                                                       228 ауд

19 10 – 20 30 СПОРТИВНІ ІГРИ (ФУТБОЛ)

ст. викладач Шелудько П.І.                                                                                                                                                                                                                                                                     302 ауд

14.05.2019 вівторок 8 30 – 950 ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.                                                                                                                                                                                                                                      228 ауд

10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

СВІТОВА КУЛЬТУРА                                                                                                                                                                         професор Газнюк Л.М.421 ауд

РЕЛІГІЄЗНАВСТВО                                                                                                                                                                              доцент Орленко О.М. 419 ауд

ОСНОВИ РИТОРИКИ                                                                                                                                                                                              доцент Берестнев С.І. 228 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
15.05.2019  середа 8 30 – 950 ФІТНЕС І АЕРОБІКА

ст викладач Мошенская Т.В.                          304 ауд

10 30 – 11 50 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                                122 ауд

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.                                         120 ауд

ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

доцент Ревенко В.О.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ В КЛУБАХ АМАТОРІВ БІГУ                                                                                                     доцент Єфременко А.М. 401 ауд

ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТКО-ОЗДОРОВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ                                                                                                        доцент Топорков О.М. 123 ауд

РІЗНОВИДИ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ                                                                                                                                      доцент Галашко М.М. 203 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
16.05.2019

четвер

8 30 – 950 ФІТНЕС І АЕРОБІКА

ст викладач Мошенская Т.В.                          304 ауд

10 30 – 11 50 ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНО СТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                                         122 ауд

ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

викладач Джим Є.С.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

професор Масляк І.П..                                                                                                                                                                                                              406 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

СВІТОВА КУЛЬТУРА                                                                                                                                                                         професор Газнюк Л.М.421 ауд

РЕЛІГІЄЗНАВСТВО                                                                                                                                                                              доцент Орленко О.М. 419 ауд

ОСНОВИ РИТОРИКИ                                                                                                                                                                                              доцент Берестнев С.І. 228 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
17.05.2019

п’ятниця

8 30 – 950 ФІТНЕС І АЕРОБІКА

ст викладач Мошенская Т.В.                          304 ауд

ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ст. викладач Жук В.О.                                406 ауд

10 30 – 11 50 ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                                  122 ауд

12 30 – 13 50 СПОРТИВНІ ІГРИ (ФУТБОЛ)

ст. викладач Шелудько П.І.                                 302 ауд

ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ст. викладач Жук В.О.                                      406 ауд

14 20 – 15 40    
16 00 – 17 20 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ст. викладач Жук В.О.                           406 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
18.05.2019  субота 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ В КЛУБАХ АМАТОРІВ БІГУ                                                                                                     доцент Єфременко А.М. 401 ауд

ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТКО-ОЗДОРОВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ                                                                                                        доцент Топорков О.М. 123 ауд

РІЗНОВИДИ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ                                                                                                                                      доцент Галашко М.М. 203 ауд

ФІТНЕС І АЕРОБІКА                                                                                                                                                            ст викладач Мошенская Т.В. 304 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
20.05.2019   понеділок 8 30 – 950 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

   
10 30 – 11 50 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                              122 ауд

ФІТНЕС І АЕРОБІКА

(залік)

ст викладач Мошенская Т.В.                          304 ауд

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

СВІТОВА КУЛЬТУРА                                                                                                                                                                         професор Газнюк Л.М.421 ауд

РЕЛІГІЄЗНАВСТВО                                                                                                                                                                              доцент Орленко О.М. 419 ауд

ОСНОВИ РИТОРИКИ                                                                                                                                                                                              доцент Берестнев С.І. 228 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

СВІТОВА КУЛЬТУРА                                                                                                                                                                         професор Газнюк Л.М.421 ауд

РЕЛІГІЄЗНАВСТВО                                                                                                                                                                              доцент Орленко О.М. 419 ауд

ОСНОВИ РИТОРИКИ                                                                                                                                                                                              доцент Берестнев С.І. 228 ауд

17 40 – 19 00      
19 10 – 20 30      
21.05.2019 вівторок 8 30 – 950 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.                                          120 ауд

10 30 – 11 50 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

  ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                              122 ауд

12 30 – 13 50
БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

(залік)

доцент Подоваленко О.В.                              122 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.                                     120 ауд

22.05.2019 середа 8 30 – 950 ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

викладач Джим Є.С.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

10 30 – 11 50 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

доцент Подоваленко О.В.                              122 ауд

12 30 – 13 50 БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ

(залік)

доцент Подоваленко О.В.                              122 ауд

14 20 – 15 40 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

17 40 – 19 00 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

19 10 – 20 30
23.05.2019 четвер 8 30 – 950 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.                              120 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

СПОРТИВНІ ІГРИ (ФУТБОЛ)

ст. викладач Шелудько П.І.                                 302 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
24.05.2019 п’ятниця 8 30 – 950
10 30 – 11 50   ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

викладач Джим Є.С.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

(консультація)

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

доцент Ревенко В.О.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ В КЛУБАХ АМАТОРІВ БІГУ                                                                                                     доцент Єфременко А.М. 401 ауд

ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТКО-ОЗДОРОВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ                                                                                                        доцент Топорков О.М. 123 ауд

РІЗНОВИДИ СПОРТИВНОЇ БОРОТЬБИ                                                                                                                                      доцент Галашко М.М. 203 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
2525.05.2019   субота 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

  ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

СПОРТИВНІ ІГРИ (ФУТБОЛ)

ст. викладач Шелудько П.І.                                 302 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

(консультація)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

  ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

(консультація)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
27.05.2019   понеділок 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

кікбоксинг,важка атлетика,одноборства

(екзамен)

доцент Першин О.І.                                              426 ауд

доцент Ревенко В.О.                                             118 ауд

доцент Галашко М.М.                                        203 ауд

12 30 – 13 50   ТМОВС

(танц. види сп. та фітнес,гімнастика. Опс)

(екзамен)

ст. викладач Гуменюк С.В.                                       304 ауд

ст. викладач Красова І.В.                                         214 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.                                     306 ауд

14 20 – 15 40 ТМОВС

(футбол спорт ігри)

(екзамен)

доцент Коваль С.С                                           302 ауд

ст. викладач Чуча Н.І.                                      204 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
uk Українська
X