СПІЛКА

Обласна Універсіада «Спорт протягом життя» з важкої атлетики

12 квітня 2019 року на спортивній базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ» виборювали першість збірні команди 8 закладів вищої освіти Харківської області в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів з важкої атлетики.
Загальне керівництво з проведення змагань здійснюється відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області разом з Харківським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
За результатами змагань перше місце посіла команда Харківської державної академії фізичної культури (ХДАФК-1), друге місце також виборола команда Харківської державної академії фізичної культури (ХДАФК-2), на третьому місці розташувалася команда Національного технічного університету «ХПІ».
Вітаємо ректора Харківської державної академії фізичної культури Ажиппо О.Ю., ректора Національного технічного університету «ХПІ» Сокола Є.І., а також тренерів та викладачів з перемогою команд. Сподіваємося на подальшу підтримку щодо розвитку студентського спорту в закладах вищої освіти.

Відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області вітає переможців та призерів змагань!