Tektaş Yüzük

Trabzon Hasırı

Gümüş Yüzük

Gümüş Tektaş

tektaş

Розклад державних іспитів 5 курсу. Факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання

Оглядові лекції V курс, заочна форма навчання напрям підготовки: Спорт, Фізичне виховання, Здоров’я людини

 

ОГЛЯДОВІ ЛЕКЦІЇ

для
студентів 5 курсу заочної форми навчання

напряму
підготовки: «Здоров’я людини»

Харківської
державної академії фізичної культури

2017-2018 н. р.

Факультет
підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання

 

 

 

12.03.2018р.

понеділок

 

8 30 - 9 50

МБОФКС

(спортивна фізіологія)

Доцент

Ровна О.О.

122 ауд

10 30 - 11 50

МБОФКС

(біохімія)

доцент

Корсун С.М.

212 ауд.

12 30 -  13 50

МБОФКС

(спортивна фізіологія)

Доцент

Ровна О.О.

122 ауд

13.03.2018р

вівторок

14 20 - 15 40

МБОФКС

(спортивна медицина)

професор

Ананьєва Т.Г.

411 ауд

16 00 - 17 20

14.03.2018р.

середа

12 30 -  13 50

Фізична реабілітація

Доцент

Калмиков С.А.

гуртожиток

15.03.2018р.

четвер

10 30 - 11 50

Фізична реабілітація

Доцент

Калмиков С.А.

гуртожиток

12 30 -  13 50

16.03.2018р.

п’ятниця

10 30 - 11 50

Фізична реабілітація

Доцент

Калмиков С.А.

гуртожиток

12 30 -  13 50

 

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Проректор з науково-педагогічної роботи

_________________ Л.Є. Шестерова

 

ОГЛЯДОВІ
ЛЕКЦІЇ

для
студентів 5 курсу заочної форми навчання

напрямів
підготовки: «Фізичне виховання» та «Спорт»

Харківської
державної академії фізичної культури

2017-2018н.р.

Факультет
підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання

 

12.03.2018р.

понеділок

10 30
- 11 50

ТМОВС

(спортивні танці та
фітнес)

доцент

Артемєва Г.П.

304 ауд.

12 30
-  13 50

14 20
- 15 40

МБОФКС

(біохімія)

доцент

Корсун С.М.

212 ауд.

14 20
- 15 40

ТМОВС

(важка атлетика)

ст.
викладач

Півень О.Б.

426 ауд.

14 20
- 15 40

ТМОВС

(одноборства)

доцент

Тропін Ю.М.

203 ауд.

16 00
- 17 20

ТМОВС

(гімнастика)

доцент

Муллагільдіна
А.Я.

212 ауд.

17 40
- 19 00

16 00
- 17 20

ТМОВС

(баскетбол)

Доцент

Помещикова
І.П.

105 ауд.

17 40
- 19 00

13.03.2018р.

вівторок

8 30
- 9 50

ТМОВС

(футбол)

доцент

Журід С.М.

302 ауд.

10 30
- 11 50

12 30
-  13 50

ТМОВС

(важка атлетика,
бокс, тайський бокс)

ст.
викладач

Півень
О.Б.,

професор

Вострокнутов
Л.В.,

доцент

Першин О.І.

426 ауд.

14 20
- 15 40

14 20
- 15 40

ТМОВС

(одноборства)

доцент

Тропін Ю.М.

203 ауд.

14 20
- 15 40

ТМОВС

(плавання)

доцент

Близнюк
Ю.В.

407 ауд.

16 00
- 17 20

14 20
- 15 40

ТМОВС

(спортивні танці та
фітнес)

 

доцент

Артемєва Г.П.

304 ауд.

16 00
- 17 20

16 00
- 17 20

ТМОВС

(автомотоспорт)

Старший
викладач

Чередніченко
М.А.

121 ауд.

17 40
- 19 00

14.03.2018р.

середа

8 30
- 9 50

ТМОВС

(футбол)

доцент

Журід С.М.

302 ауд.

10 30
- 11 50

МБОвОВС

(спортивна
фізіологія)

професор

Ровний А.С.

122 ауд.

12 30
-  13 50

14 20
- 15 40

ТМОВС

(одноборства)

Доцент

Тропін Ю.М.

203 ауд.

16 00
- 17 20

ТМОВС

(бокс, тайський
бокс)

професор

Вострокнутов
Л.В.,

доцент

Першин О.І.

426 ауд.

17 40
- 19 00

16 00
- 17 20

ТМОВС

(гімнастика)

доцент

Муллагільдіна
А.Я.

212 ауд.

17 40
- 19 00

16 00
- 17 20

ТМОВС

(плавання)

доцент

Близнюк
Ю.В.

407 ауд.

16 00
- 17 20

ТМОВС

(баскетбол)

Доцент

Помещикова
І.П.

105ауд.

17 40
- 19 00

15.03.2018р.

четвер

10 30
- 11 50

ТМОВС

(футбол)

доцент

Журід С.М.

302 ауд.

12 30
-  13 50

10 30
- 11 50

ТМОВС

(автомотоспорт)

Старший
викладач

Чередніченко
М.А.

121 ауд.

12 30
-  13 50

12 30
-  13 50

ТМОВС

(спортивні танці та
фітнес)

доцент

Артемєва Г.П.

304 ауд.

12 30
-  13 50

ТМОВС

(баскетбол)

Доцент

Помещикова
І.П.

19 ауд.

14 20
- 15 40

ТМОВС

(важка атлетика,
бокс, тайський бокс)

ст.
викладач

Півень
О.Б.,

професор

Вострокнутов
Л.В.,

доцент

Першин О.І.

426 ауд.

16 00
- 17 20

ТМОВС

(важка атлетика)

ст.
викладач

Півень О.Б.

426 ауд.

14 20
- 15 40

ТМОВС

(одноборства)

доцент

Тропін Ю.М.

203 ауд.

16 00
- 17 20

МБОвОВС

(спортивна
медицина)

доцент

Неффа М.Ю.

411ауд.

17 40
- 19 00

17 40
- 19 00

ТМОВС

(гімнастика)

доцент

Муллагільдіна
А.Я.

212  ауд.

16 00
- 17 20

ТМОВС

(плавання)

доцент

Близнюк
Ю.В.

407 ауд.

17 40
- 19 00

16.03.2018р.

п’ятниця

10 30
- 11 50

ТМОВС

(автомотоспорт)

Старший
викладач

Чередніченко
М.А.

121 ауд.

10 30
- 11 50

ТМФВ

професор

Масляк І.П.

406 ауд

12 30
-  13 50

14 20
- 15 40

ТМОВС

(одноборства)

доцент

Тропін Ю.М.

203 ауд.

 

uk Українська
X