Gümüş Tektaş

tektaş

Новини

Відкритий Абсолютний Чемпіонат України з дзюдо, м. Дніпро

30 листопада 2018 року в м. Дніпрі завершився відкритий Абсолютний Чемпіонат України з дзюдо. У змаганнях взяли участь команди з п’яти країн: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Хорватії та України.

Третій рік поспіль організатором змагань є Федерація дзюдо Дніпропетровської області. Чемпіонат відвідав президент Федерації дзюдо України Роман Насиров, а також визначні українські дзюдоїсти: дворазовий призер Олімпійських ігор Роман Гонтюк і чемпіон світу та володар дев’яті нагород з чемпіонатів світу та Європи Георгій Зантарая – аспірант Академії.

У жіночій категорії ОРЕN  Каланіна Єлизавета, випускниця Академії, посіла 2 місце у ваговій категорії +78 кг.

У рамках абсолюта вперше організатори провели окремий чоловічий турнір у ваговій категорії 81 кг. Боротьбу за нагороди вели 38 спортсменів. Бронзову нагороду завоював Крівчач Сергій, студент 3 курсу кафедри одноборств. В цьому році, нагадаємо, він уперше в кар’єрі здобув нагороду престижного дорослого турніру Гран-Прі Тбілісі.

Вітаємо спортсменів та тренерів із високими здобутками!