Привітання ректора

Привітання ректора з Днем фізичної культури і спорту

Ажиппо Олександр Юрійович

ректор ХДАФК з 2012 р., доктор педагогічних наук, професор, член секції з фізичного виховання і спорту при НАПН України

Ректор Ажиппо А.Ю.

Шановна спортивна родино!

Радий привітати вас з початком Олімпійського тижня, присвяченого  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту, яке відзначається в Україні щороку другої суботи вересня. Також цьогоріч святкується 125-річчя з Дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК).

Фізична культури і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави.

У рамках Олімпійського тижня в Харківській державній академії фізичної культури відбудеться Олімпійській урок, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвитку Олімпійського руху в Україні. Олімпійський день в Академії – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Щиро вітаю зі святами та зичу міцного здоров’я, вагомих успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

uk Українська
X