Tektaş Yüzük

Trabzon Hasırı

Gümüş Yüzük

Gümüş Tektaş

tektaş

Розклад занять: Денне відділення

РОЗКЛАД занять для студентів 3 курсу

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»

Проректор з навчально-виховної роботи 

 ______________ШЕСТЕРОВА Л.Є.    

Р О З К Л А Д

 занять для студентів 3 курсу Харківської державної академії фізичної культури,

факультет «Спортивних ігор та одноборств», з 15.01.-31.1203.2018, 2017-2018 н. р.

               

 

 

3.1

боротьба,ДЗЮДо,

східні одноборства

3.2

баскетбол.
теніс, г8андбол,теніс

3.2-а

волейбол

3.3

                        футбол

3.3-а

  футбол

 


НАПРЯМ      ПІДГОТОВКИ      «С П О Р Т «

Понеділок

 8.30

— Ф   і з   і   о л   о   г  і    я              л   ю  д   и   н   и             т а            

с   п  о   р   т   и   в   н а              ф  і  з  і  о  л  о  г і  я  -117 ауд. —

10.30

ПСзВСп.
19,20 сп.к.

 

 

 

12.30

—М                          а                                с                       а                                 ж-  115 ауд. —

14.20

ФЛ та Сп.Ф                        119

ПСзВСп.
105,106

С                      П                    В

 

 

Вівторок

 8.30

 

ТМОВС                       105,106

 

ПСзВСп.                        301

 

10.30

Мет. досл. ф.к і спорту 311  

ТМОВС                       105,106

Заг.-теор. підгот. сп.     302

ФЛ та Сп.Ф                        119

ПСзВСп.
          301

12.30

—В            а        л             е            о         л              о               г                і            я  – 117 ауд. —-

14.20

ФЛ та Сп.Ф                        119

ПСзВСп.
19,20 сп.к.

ПСзВСп.                        302

Мет. досл. ф.к і спорту 311  

Середа

 8.30

 

 

 

С
П                                               В

10.30

— Ф   і з   і   о л   о   г  і   я             л   ю  д   и   н   и             т а            

с   п  о   р   т   и   в   н а             ф і  з і о  л о г і я -117 ауд. —

12.30

Валеологія                   гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

ТМОВС                          105

Мет. досл. ф.к і спорту 311  

Масаж                              гурт.

14.20

Масаж                              гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

ТМОВС                          105

ФЛ та Сп.Ф                        12

Валеологія                   гурт.

Четвер

 8.30

—З а   г   а л   ь   н  а         т    е  о    р    і  я            п   і д   г   о т   о   в  к   и                

с   п о   р   т с   м   е н   і   в – 117 ауд. —

10.30

ТМОВС                        каф.

Масаж                              гурт.

Мет. досл. ф.к і спорту 311  

ТМОВС                              301                                 

ТМОВС                              302                                 

12.30

ТМОВС                        каф.

Валеологія                   гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        120

ТМОВС                              301                                 

ТМОВС                              302                                 

14.20

ПСзВСп.                      каф.

С                  П              В

ПСзВСп.                        105

 

П,ятниця

 8.30

 

 

Валеологія                   гурт.

Масаж                              гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

10.30

Заг.-теор. підгот. сп.     311

Заг.-теор. підгот. сп.     311

Масаж                              гурт.

Валеологія                   гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

12.30

— М  е т  о  д и            д  о с  л  і д  ж  е  н  ь        

у        ф і  з  и  ч  н і  й            к у   л   ь  т   у   р     і           с п   о  р  т  і   – 117 ауд. —

14.20

С             П                                 В

Субота

 8.30

 

 

 

 

 

10.30

 

 

 

 

 

12.30

 

 

 

 

 

14.20

 

 

 

 

 

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»   

Проректор з навчально-виховної роботи  

 _______________ШЕСТЕРОВА Л.Е.                                                                                                            

РО З К Л А Д

занять для студентів 3 курсу Харківської державної академії фізичної культури,

факультет «Фізичне виховання і здоров’я
людини», з
15.01.-31.1203.2018,
2017-2018
н. р.

      
                                

 

 

3.4

ВАЖКА АТЛЕТИКА, БОКС,

 

3.5

ЛЕГКА АТЛЕТИКА,

ПЛАВАННЯ

3.6

ВЕЛОСПОРТ, ЛИЖНИЙ СП.,

ТУРИЗМ,
АВТОМОТОСПОРТ

3.7

ГІМНАСТИКА,

СПОРТИВНІ ТАНЦІ,

3.8

ТВС та фітнес

 

 

 

НАПРЯМ      ПІДГОТОВКИ      «С П О Р Т «

Понеділок

 8.30

Заг.-теор. підгот. сп.      315

ПСзВСп. (л.атл.)           403

Заг.-теор. підгот. сп.     311

Масаж
гурт.

ПСзВСп.                  27 сп.к.

10.30

—М                      а                      с                       а                         ж     -115 ауд. —

12.30

ТМОВС                      118,каф.

-Хореографія  для  видів
спорту  з  мизичним  супроводом
226–

ФЛ та Сп.Ф                        120

Х для ВСп. з МС            226

14.20

ПСзВСп. (бокс)            каф.          

Хореографія для видів спорту з музичним супроводом       226

ФЛ та Сп.Ф                        120

Х для ВСп. з МС            226

Вівторок

 8.30

— Ф   і з   і   о л   о   г і   я               л   ю д   и   н и            

т а               с   п о   р   т и   в   н а                 ф і з і о л о г і я -117 ауд. —

10.30

—В             а             л              е             о           л              о               г               і                 я  – 117 ауд. —-

12.30

Оздоровче плавання          416

ТМОВС                        403,407

Оздоровче плавання          416

Мет. досл.
ф.к і спорту
311  

ФЛ та Сп.Ф                        205

14.20

Оздоровче плавання          416

ТМОВС                        403,407

Оздоровче плавання          416

ПСзВСп.                  27 сп.к.

ФЛ та Сп.Ф                        205

14.10

 

 

 

 

 

Середа

 8.30

ФЛ та Сп.Ф                        119

Масаж                              гурт.

Валеологія                   гурт.

О  з  д  о  р  о в  ч  а
 г  і  м  н  а  с  т  и  к  а
зал

10.30

ФЛ та Сп.Ф                        119

Валеологія                   гурт.

Масаж                              гурт.

ТМОВС                      27 сп.к. 

Мет. досл.
ф.к і спорту
311  

12.30

— Ф   і з   і   о л   о   г і    я               л   ю д   и   н и             

т а               с   п о   р   т и   в   н а                 ф  і з  і  о л  о  г і  я  -117 ауд. —

14.20

ПСзВСп. (важка атл.)  каф.
         

ПСзВСп. (плав.)            407

Мет. досл.
ф.к і спорту
311  

 

ПСзВСп.                  27 сп.к.

16.10

 

 

 

 

 

Четвер

 8.30

ПСзВСп. (важка атл.)  каф.          

Заг.-теор. підгот. сп.     311

ТМОВС                      (каф.)

О  з  д  о  р  о в  ч  а
 г  і  м  н  а  с  т  и  к  а
зал

10.30

— З   а г   а   л ь   н   а                т    е о    р    і я                  п   і д   г   о т   о   в к   и         

с п   о   р т   с   м е   н   і в   – 117 ауд. 

12.30

ТМОВС                      118,каф.

Мет. досл.
ф.к і спорту
311  

ФЛ та Сп.Ф                        122

Х для ВСп. з МС           226

ТМОВС                               27

14.20

Мет. досл.
ф.к і спорту
311  

ПСзВСп.                  403,407

ФЛ та Сп.Ф                        122

Х для ВСп. з МС           226

ТМОВС                               27

П,ятниця

 8.30

ПСзВСп. (бокс)            каф.          

 

ТМОВС                      (каф.)

Заг.-теор. підгот. сп.     311

Заг.-теор. підгот. сп.     311

10.30

— М  е т  о  д  и       д  о с  л  і д  ж  е  н  ь        

у         ф і  з  и ч  н  і  й          к у   л   ь т   у   р і           і           с п   о  р т  і   – 117 ауд. —

12.30

Масаж                              гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

ПСзВСп.                        каф.            

ТМОВС                      27 сп.к. 

Валеологія                   гурт.

14.20

Валеологія                   гурт.

ФЛ та Сп.Ф                        119

ПСзВСп.                        каф.            

 

Масаж                              гурт.

Субота

 8.30

 

 

 

 

 

10.30

 

 

 

 

 

12.30

 

 

 

 

 

14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

uk Українська
X