Розклад занять: Заочне відділення

Розклад студентів 4 курсу: Здоров`я людини

«Здоров’я людини» Харківської державної академії фізичної культури

Факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки та заочного навчання

2018-2019 н. р.

 

Дата Час Назва навчальної дисципліни ПІБ викладача Аудиторія
11.03.2019р.

понеділок

12 30 -  13 50 Фізична реабілітація доцент Дугіна Л.В. гуртожиток
14 20 - 15 40 Фізична реабілітація доцент Дугіна Л.В. гуртожиток
12.03.2018р.

вівторок

8 30 - 9 50 МБОФКС (спортивна медицина) професор Ананьєва Т.Г. 415 ауд
10 30 - 11 50 МБОФКС (спортивна медицина) професор Ананьєва Т.Г. 415 ауд
12 30 -  13 50 МБОФКС (біохімія) доцент Корсун С.М. 212 ауд.
13.03.2018р

середа

8 30 - 9 50 Фізична реабілітація доцент Калмиков С.А. гуртожиток
14 20 - 15 40 Фізична реабілітація доцент Калмиков С.А. гуртожиток
14.03.2018р.

четвер

12 30 -  13 50 Фізична реабілітація доцент Дугіна Л.В. гуртожиток
14 20 - 15 40 МБОФКС (спортивна фізіологія) доцент Ровна О.О. 122 ауд
15.03.2018р.

п’ятниця

10 30 - 11 50 МБОФКС (спортивна фізіологія) доцент Ровна О.О. 122 ауд

 

РОЗКЛАД

 

 

 

  НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»
дата час 45 група 46 група
11.03.19 понеділок 10 30 – 11 50 практика у спеціальних медичних групах

доцент Калмикова Ю.С.                                                                                                                                                                                    гуртожиток

12 30 – 13 50
14 00 З А Г А Л Ь Н І   З Б О Р И

декан факультету, доцент ПКП та ЗН Джим В. Ю.                                                                                                     228 ауд

14 20 – 15 40 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

доцент Малик Я.К.                                                                                                                                                                                                                            117 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
12.03.19 вівторок 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

доцент Сак А.Е.                                                                                                                                                                                                                                 219 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
13.03.19 середа 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

професор Єфіменко П.Б.                                                                                                                                                                                                              гуртожиток

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                                                                                                                                                             гуртожиток

14.03.19 четвер 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

нетрадиційні засоби фізичної реабілітації                                                                                                           доцент Калмиков С.А. гуртожиток

основи ерготерапії                                                                                                                        ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

доцент Каніщева О.П.                                                       гуртожиток

ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                                        гуртожиток

19 10 – 20 30
15.03.19 п’ятниця 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С.                                                                                                                                                             гуртожиток

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                                                                                                                                                             гуртожиток

16.03.19 субота 8 30 – 950   ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

доцент Каніщева О.П.                                                                   гуртожиток

10 30 – 11 50 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

доцент Малик Я.К.                                                                                413 ауд

12 30 – 13 50  
14 20 – 15 40 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

 
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
18.03.19 понеділок 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                            гуртожиток

ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

доцент Малик Я.К.                                                                                            413 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

нетрадиційні засоби фізичної реабілітації                                                                                                           доцент Брелюс.. гуртожиток

основи ерготерапії                                                                                                                        ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

19.03.19 вівторок 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

професор Підкопай Д.О.                                                                                                                                                                                                                гуртожиток

17 40 – 19 00 ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

доцент Каніщева О.П.                                                       гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Манучарян С.В.                                                      гуртожиток

19 10 – 20 30 ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

доцент Каніщева О.П.                                                                   гуртожиток

20.03.19 середа 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С.                           гуртожиток

ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                                        гуртожиток

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

нетрадиційні засоби фізичної реабілітації                                                                                                           доцент Брелюс.. гуртожиток

основи ерготерапії                                                                                                                        ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

21.03.19 четвер 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50 ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

(залік)

професор Єфіменко П.Б.                                                       гуртожиток

12 30 – 13 50 к ОСНОВИ МАСАЖУ В ПЕДІАТРІЇ ТА ГЕРОНТОЛОГІЇ

(залік)

професор Єфіменко П.Б.                                                                  гуртожиток

14 20 – 15 40 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С.                           гуртожиток

16 00 – 17 20 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

професор Підкопай Д.О.                                                                                                                                                                                                                гуртожиток

17 40 – 19 00 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

ст. викладач Підкопай Т.В.                                                      гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Манучарян С.В.                                                      гуртожиток

19 10 – 20 30
22.03.19 п’ятниця 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

ст. викладач Без`язична О.В.                                          гуртожиток

ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

доцент Малик Я.К.                                                                                            413 ауд

16 00 – 17 20 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

(консультація)

доцент Малик Я.К.                                                                                            413 ауд

17 40 – 19 00 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

нетрадиційні засоби фізичної реабілітації                                                                                                           доцент Брелюс.. гуртожиток

основи ерготерапії                                                                                                                        ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

нетрадиційні засоби фізичної реабілітації                                                                                                           доцент Калмиков С.А. гуртожиток

основи ерготерапії                                                                                                                        ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

23 03. 19. субота 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

12 30 – 13 50 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

14 20 – 15 40 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
25.03.19 понеділок 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ХІРУРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

доцент Дугіна Л.В.                                                                                                                                                                                            гуртожиток

16 00 – 17 20 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ХІРУРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

професор Пашкевич С.А.                                                    гуртожиток

17 40 – 19 00 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

19 10 – 20 30 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

26.03.19 вівторок 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С.                           гуртожиток

ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

(консультація)

ст. викладач Без`язична О.В.                                          гуртожиток

16 00 – 17 20 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

(консультація)

ст. викладач Без`язична О.В.                                          гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Манучарян С.В.                                                      гуртожиток

17 40 – 19 00 ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ХІРУРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ

професор Пашкевич С.А.                                         гуртожиток

СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

ст. викладач Підкопай Т.В.                                                                    гуртожиток

19 10 – 20 30
27.03.19 середа 8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

(екзамен)

доцент Малик Я.К.                                                                                            413 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
28.03.19 четвер 8 30 – 950
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

доцент Малик Я.К.                                                                               413 ауд

14 20 – 15 40 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

(консультація)

доцент Малик Я.К.                                                                               413 ауд

 
16 00 – 17 20 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

ст. викладач Підкопай Т.В.                                                        гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

ст. викладач Манучарян С.В.                                                      гуртожиток

17 40 – 19 00 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

(залік)

професор Підкопай Д.О.                                                        гуртожиток

СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

ст. викладач Підкопай Т.В.                                                                     гуртожиток

19 10 – 20 30 СПА – ТЕХНОЛОГІЇ

(залік)

професор Підкопай Д.О.                                                                         гуртожиток

29.03.19

п’ятниця

8 30 – 950 практика у спеціальних медичних групах
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

(екзамен)

доцент Дугіна Л.В.                                                           гуртожиток

ПРОФЕСІЙНА МАЙСТЕРНІСТЬ

(екзамен)

ст. викладач Без`язична О.В.                                          гуртожиток

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
30.03.19 субота 8 30 – 950
10 30 – 11 50   практика у спеціальних медичних групах

(залік диференційний)

доцент Калмикова Ю.С.                                                                гуртожиток

12 30 – 13 50 практика у спеціальних медичних групах

(залік диференційний)

доцент Калмикова Ю.С.                                                   гуртожиток

ВІКОВА АНАТОМІЯ ТА ФІЗІОЛОГІЯ ОНТОКІНЕЗІОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Сак А.Е.                                                                                    219 ауд

14 20 – 15 40 ПСИХОЛОГІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

(екзамен)

доцент Малик Я.К.                                                                               413 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30

 

uk Українська
X