Розклад занять: Заочне відділення

РОЗКЛАД занять для студентів 4 курсу: Фізичне виховання, Спорт

 

РОЗКЛАД

 

ІV курс

 

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР»

 

Напрями підготовки: «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ» та «СПОРТ»

 

 

  НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ», «СПОРТ»
дата час 41 група

(менеджери ФК)

41А група

(одноборства)

42 група

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

43 група

(баскетбол футбол)

44 група

(важка атлетика тайс бокс)

11 03. 2019 . понеділок 14 00 З А Г А Л Ь Н І    З Б О Р И

ддекан факультету ПКПтаЗН, доцент Джим Віктор Юрійович                                                                                                                             228 ауд

14 20 – 15 40 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.            411 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                              доцент Орленко О.М. 421 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                       доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
12.03.2019 вівторок 14 20 – 15 40 РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

16 00 – 17 20 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                                                                                                                                                                                                            228 ауд

17 40 – 19 00 РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

19 10 – 20 30
13.03.2019 середа 8 30 – 950  
10 30 – 11 50   ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

доцент Ревенко В.О 118 ауд

доцент Першин О.І.  118 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлік О.М.                                                                                                                                                                                                         228 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

14.03.2019 четверга 8 30 – 950    
10 30 – 11 50 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                       306 ауд

 
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                                                                                                                                                                                                            228 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.            411 ауд

ТМОВС

(футбол)

ст. викладач Довбій О.П.     302 ауд

19 10 – 20 30
15.03.2019 п’ятниця 8 30 – 950 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ                                                                                                      доцент Дугіна Л.В. 314 ауд

РЕКРЕАЦІЯ                                                                                                                                      професор Підкопай Д.О. 228 ауд

10 30 – 11 50   ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                       306 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.   204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.  302 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С. 18 ауд

доцент Першин О.І 118 ауд

12 30 – 13 50 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

14 20 – 15 40 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.     411 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
16.03.2019 субота 8 30 – 950 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.               411 ауд

10 30 – 11 50 ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

12 30 – 13 50 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                    411 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н. гуртожиток

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                    411 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
18.03.2019 понеділок 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С. 18 ауд

доцент Першин О.І 118 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.              гуртожиток

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н. гуртожиток

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.          411 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                             доцент Орленко О.М. 421 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                       доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

19.03.2019 вівторок 8 30 – 950
10 30 – 11 50    
12 30 – 13 50 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.       411 ауд

14 20 – 15 40 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(консультація)

доцент Рубан Л.А.             411 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

16 00 – 17 20 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                    411 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

17 40 – 19 00  
19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                             доцент Орленко О.М. 421 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                       доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

20.03.2019 середа 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С. 18 ауд

доцент Першин О.І 118 ауд

12 30 – 13 50   СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.    11 ауд

14 20 – 15 40 ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(консультація)

доцент Рубан Л.А.    11 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.        411 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
21.03.2019 четвер 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(залік)

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.        413 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.   411 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
22.03.2019 п’ятниця 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

  ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

(консультація)

доцент Ревенко В.О 118 ауд

доцент Першин О.І.  118 ауд

12 30 – 13 50 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.     306 ауд

14 20 – 15 40 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(консультація)

доцент Таран Л.М.     306 ауд

16 00 – 17 20 ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.                       413 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                   411 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                             доцент Орленко О.М. 421 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                       доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

23.03.2019 субота 8 30 – 950 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н. гуртожиток

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(екзамен)

доцент Таран Л.М.     306 ауд

10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

РЕКРЕАЦІЯ

 (залік)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.              гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

12 30 – 13 50 ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.        413 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.           гуртожиток

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.   гуртожиток

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

16 00 – 17 20 РЕКРЕАЦІЯ

(консультація)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
25.03.2019 понеділок 8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

(екзамен)

доцент Ревенко В.О 118 ауд

доцент Першин О.І.  118 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 РЕКРЕАЦІЯ

(екзамен)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

  СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(консультація)

доцент Рубан Л.А.                   411 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.        413 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.        413 ауд

ТМОВС

(баскетбол)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

викладач Садат К.Н гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

17 40 – 19 00 ТМОВС

(консультація)

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Павлик О.М.        413 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

19 10 – 20 30   ТМОВС

(футбол)

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

26.03.2019 вівторок 8 30 – 950
10 30 – 11 50
12 30 – 13 50 ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.      413 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ПСИХОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Павлик О.М.        413 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

17 40 – 19 00 ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.   гуртожиток

19 10 – 20 30 ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

(залік)

доцент Петренко І.В.        206 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В.   гуртожиток

27.03.2019 середа 8 30 – 950  
10 30 – 11 50 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(консультація)

доцент Таран Л.М.     306 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(екзамен)

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

14 20 – 15 40 ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.      413 ауд

16 00 – 17 20 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.                   411 ауд

17 40 – 19 00 ПСИХОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Павлик О.М.                   413 ауд

19 10 – 20 30
28.03.2019 четвер 8 30 – 950   ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(екзамен)

доцент Таран Л.М.     306 ауд

10 30 – 11 50      
12 30 – 13 50 педагогічна практика

(залік диференційний)

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.      413 ауд

14 20 – 15 40 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(консультація)

доцент Рубан Л.А.                   411 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(консультація)

доцент Таран Л.М.                    306 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Павлик О.М.        413 ауд

педагогічна практика

(залік диференційний)

16 00 – 17 20 ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Павлик О.М.                   413 ауд

педагогічна практика

(залік диференційний)

17 40 – 19 00 ОСНОВИ ПРАВА

(залік)

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

19 10 – 20 30
29.03.2019 п’ятниця 8 30 – 950 ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(екзамен)

доцент Таран Л.М.                    306 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50 педагогічна практика

(залік диференційний)

педагогічна практика

(залік диференційний)

14 20 – 15 40 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(консультація)

доцент Рубан Л.А.         411 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(консультація)

доцент Таран Л.М.                    306 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

(консультація)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Павлик О.М.   413 ауд

16 00 – 17 20 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.                   411 ауд

ТМОВС

(консультація)

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Павлик О.М.       413 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
30.03.2019 субота 8 30 – 950 СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

(екзамен)

доцент Рубан Л.А.         411 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(екзамен)

доцент Таран Л.М.                    306 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

(екзамен)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

(екзамен)

доцент Помещікова І.П. 204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.302 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Павлик О.М.   413 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30

 

 

 

 

uk Українська
X