Tektaş Yüzük

Trabzon Hasırı

Gümüş Yüzük

Gümüş Tektaş

tektaş

Розклад занять: Заочне відділення

РОЗКЛАД занять для студентів 4 курсу: Фізичне виховання, Спорт

Напрями підготовки «Фізичне виховання» та «Спорт»

ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

ФАКУЛЬТЕТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ,

ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ЗАОЧНОГО НАВЧАННЯ

 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Проректор з науково-педагогічної роботи,

 

професор ________________ Л. Є. Шестерова

 

Р О З К Л А Д

 

ІV курс

 

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР»

 

Напрями підготовки: «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ» та «СПОРТ»


 


 

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ», «СПОРТ»

дата

час

41 група

(менеджери ФК)

41А група

(одноборства)

42 група

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

43 група

(баскетбол футбол)

44 група

(важка атлетика тайс бокс)

05.11.2018 понеділок

12:30 – 13:50

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                                                                                                                                                                                                            228 ауд

14:00

З А Г А Л Ь Н І    З Б О Р И

ддекан факультету ПКПтаЗН, доцент Джим Віктор Юрійович                                                                                                                          228 ауд

14:20 – 15:40

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.                                                                                                                                                                                                             228 ауд

16:00 – 17:20

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

доцент Рубан Л.А.            411 ауд

ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                                                                                                                                                                                 228 ауд

17:40 – 19:00

ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.         421 ауд

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.                                                                                                                                                                                                     228 ауд

19:10 – 20:20

 

06.11.2018 вівторок

12:30 – 13:50

МАСАЖ

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,  АКВАЕРОБІКА)

професор Пилипко О.О.                                                                                                                                                                                                228 ауд

14:20 – 15:40

16:00 – 17:20

ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.        421 ауд

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлік О.М.                                                                                                                                                                                                        228 ауд

17:40 – 19:00

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

19:10 – 20:20

ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                                                                                                                                                                              228 ауд

07.11.2018 середа

10:30 – 11:00

МАСАЖ

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

 

 

 

 

12:30 – 13:50

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

 

 

 

 

14:20 – 15:40

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                                                                                                                                                                                                            228 ауд

16:00 – 17:20

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                         доцент Орленко О.М. 421 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                  доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

17:40 – 19:00

19:10 – 20:20

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ                                                                                                      доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ                                                                                                                                      професор Підкопай Д.О. гуртожиток

08.11.2018 четвер

8:30 – 9:50

 

 

 

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.            120 ауд

10:30 – 11:00

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

доцент Петренко І.В.        206 ауд

ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.          120 ауд

 

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

доцент Ревенко В.О.      118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

12:30 – 13:50

 

14:20 – 15:40

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

св. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М. 421 ауд

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.         120 ауд

16:00 – 17:20

ОСНОВИ ПРАВА

доцент Салтан Н.М.        421 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ХОРЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВИДІВ СПОРТУ З МУЗИЧНИМ СУПРОВОДОМ                               доцент Муллагільдіна А.Я. 304 ауд

ВАЛЕОЛОГІЯ                                                                                                                                             ст. викладач Федяй І.О. 228 ауд

17:40 – 19:00

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.                     120 ауд

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М. 421 ауд

 

19:10 – 20:20

 

 

 

09.11.2018 п’ятниця

8:30 – 9:50

 

 

 

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.         120 ауд

10:30 – 11:00

 

 

 

 

12:30 – 13:50

МАСАЖ

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ                                                                                                      доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ                                                                                                                                      професор Підкопай Д.О. гуртожиток

14:20 – 15:40

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА)професор Пилипко О.О. 407 ауд

 

 

 

16:00 – 17:20

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

17:40 – 19:00

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                                                                                                                                                                                                        228 ауд

19:10 – 20:20

 

10.11.2018 субота

10:30 – 11:00

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ                                                                  доцент Путятіна Г.М. 228 ауд

ОСНОВИ ПРАВА                                                                                                                                           доцент Орленко О.М. 115 ауд

12:30 – 13:50

14:20 – 15:40

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.                   120 ауд

 

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.    302 ауд

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М. 421 ауд

16:00 – 17:20

 

17:40 – 19:00

 

 

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.     421 ауд

 

19:10 – 20:20

 

 

 

 

12.11.2018 понеділок

8:30 – 9:50

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.      305 ауд

10:30 – 11:00

 

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.           120 ауд

ФІЛОСОФІЯ

(консультація)

професор Газнюк Л.М.     421 ауд

12:30 – 13:50

РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

 

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.           413 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С.      118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

14:20 – 15:40

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ХОРЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВИДІВ СПОРТУ З МУЗИЧНИМ СУПРОВОДОМ                               доцент Муллагільдіна А.Я. 304 ауд

ВАЛЕОЛОГІЯ                                                                                                                                             ст. викладач Федяй І.О. 228 ауд

16:00 – 17:20

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О.            228 ауд

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.      305 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Ровна О.О.           120 ауд

 

17:40 – 19:00

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.     421 ауд

 

19:10 – 20:20

 

 

 

 

13.11.2018 вівторок

8:30 – 9:50

 

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.                 413 ауд

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(консультація)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

10:30 – 11:00

МАСАЖ

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.               305 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.    302 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С.      118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

12:30 – 13:50

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА)професор Пилипко О.О. 407 ауд

14:20 – 15:40

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

(консультація)

доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ФІЛОСОФІЯ

(екзамен)

професор Газнюк Л.М.     421 ауд

 

16:00 – 17:20

РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

 

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.        413 ауд

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

викладач Гончаров О.Г. 411 ауд

17:40 – 19:00

 

 

 

 

19:10 – 20:20

 

 

 

 

14.11.2018 середа

8:30 – 9:50

 

ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

 

 

 

10:30 – 11:00

 

ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.       203 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.    302 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С.      118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

12:30 – 13:50

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

доцент Петренко І.В.         206 ауд

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(консультація)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

 

14:20 – 15:40

МАСАЖ

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

 

 

 

 

16:00 – 17:20

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                     305 ауд

 

 

 

17:40 – 19:00

 

 

 

 

15.11.2018 четвер

8:30 – 9:50

ПСИХОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

доцент Гант О.Є.              413 ауд

ТМОВС

(одноборства)

професор Алексєєв А.Ф.           203 ауд

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(екзамен)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

10:30 – 11:00

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.                     305 ауд

 

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.    302 ауд

12:30 – 13:50

МЕНЕДЖМЕНТ РЕКРЕАЦІЙНОЇ РОБОТИ

(залік)

доцент Петренко І.В.         206 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Таран Л.М.                  305 ауд

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

14:20 – 15:40

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.             421 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.         305 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА)професор Пилипко О.О. 407 ауд

16:00 – 17:20

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О    гуртожиток

 

17:40 – 19:00

 

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.   421 ауд

 

 

19:10 – 20:20

 

 

 

 

16.11.2018 п’ятниця

8:30 – 9:50

ПСИХОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

доцент Гант О.Є.              413 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ХОРЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВИДІВ СПОРТУ З МУЗИЧНИМ СУПРОВОДОМ                               доцент Муллагільдіна А.Я. 304 ауд

 

10:30 – 11:00

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

(екзамен)

доцент Дугіна Л.В. гуртожиток

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

викладач Гончаров О.Г.            411 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

викладач Джим Є.С.      118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

12:30 – 13:50

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

14:20 – 15:40

 

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

викладач Гончаров О.Г.      411 ауд

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.   421 ауд

16:00 – 17:20

 

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА)професор Пилипко О.О. 407 ауд

17:40 – 19:00

 

 

 

 

17.11.2018 субота

8:30 – 9:50

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(екзамен)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

 

 

10:30 – 11:00

АТЛЕТИЗМ

професор Галашко М.І.   118 ауд

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М.   421 ауд

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.            305 ауд

12:30 – 13:50

ФІЛОСОФІЯ

(консультація)

професор Газнюк Л.М.   421 ауд

 

14:20 – 15:40

 

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М. 421 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.             305 ауд

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

16:00 – 17:20

 

 

ФІЛОСОФІЯ

(консультація)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

17:40 – 19:00

 

 

 

ФІЛОСОФІЯ

професор Газнюк Л.М. 421 ауд

 

19:10 – 20:20

 

 

 

ФІЛОСОФІЯ

(консультація)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

 

19.11.2018 понеділок

10:30 – 11:00

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.         206 ауд

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.           305 ауд

 

12:30 – 13:50

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(консультація)

доцент Мішин М.В.               305 ауд

 

 

 

14:20 – 15:40

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА

викладач Гончаров О.Г.  411 ауд

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

ТМОВС

(баскетбол футбол)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.    302 ауд

ТМОВС

(важка атлетика тайс бокс)

(залік)

доцент Рвенко В.О.           118 ауд

доцент Першин О.І.       118 ауд

16:00 – 17:20

 

 

ФІЛОСОФІЯ

(консультація)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

17:40 – 19:00

 

ФІЛОСОФІЯ

(екзамен)

професор Газнюк Л.М.   421 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

 

ПСИХОЛОГІЯ

доцент Павлик О.М.      413 ауд

19:10 – 20:20

 

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

(залік)

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

20.11.2018 вівторок

8:30 – 9:50

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(консультація)

доцент Ровна О.О.                   120 ауд

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.           305 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА) професор Пилипко О.О. 407 ауд

10:30 – 11:00

АТЛЕТИЗМ

професор Галашко М.І.   118 ауд

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА) професор Пилипко О.О. 407 ауд

 

 

12:30 – 13:50

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ В СПОРТИВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ                                           доцент Гант О.Є. 413 ауд

14:20 – 15:40

 

21.11.2018 середа

8:30 – 9:50

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ХОРЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВИДІВ СПОРТУ З МУЗИЧНИМ СУПРОВОДОМ                               доцент Муллагільдіна А.Я. 304 ауд

 

10:30 – 11:00

АТЛЕТИЗМ

професор Галашко М.І.   118 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ В СПОРТИВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ                                           доцент Гант О.Є. 413 ауд

12:30 – 13:50

14:20 – 15:40

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.                   120 ауд

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

доцент Гопкалов В.Г.       121ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

ст. викладач Полковник-Маркова В.С. гуртожиток

РЕКРЕАЦІЯ ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

16:00 – 17:20

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.            305 ауд

17:40 – 19:00

 

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Таран Л.М.            305 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(консультація)

доцент Гопкалов В.Г.       121ауд

 

22.11.2018 четвер

8:30 – 9:50

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(єкзамен)

доцент Мішин М.В.               305 ауд

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.            120 ауд

 

10:30 – 11:00

АТЛЕТИЗМ

професор Галашко М.І.   118 ауд

 

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.            305 ауд

12:30 – 13:50

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА) (залік)професор Пилипко О.О. 407 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Таран Л.М.            305 ауд

14:20 – 15:40

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

доцент Петренко І.В.         206 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЗДОРОВЧЕ ПЛАВАННЯ (АКВАФІТНЕС,АКВААЕРОБІКА) (залік)професор Пилипко О.О. 407 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(консультація)

доцент Ровна О.О.            120 ауд

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СПОРТ

доцент Таран Л.М.            305 ауд

 

16:00 – 17:20

 

 

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.      304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

 

17:40 – 19:00

 

 

ФІЛОСОФІЯ

(екзамен)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

 

 

19:00 – 20:00

 

 

 

 

23.11.2018 п’ятниця

8:30 – 9:50

 

ТМОВС

(одноборства)

(залік)

професор Алексєєв А.Ф.        203 ауд

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.   304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ВАЛЕОЛОГІЯ

(залік)

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

 

10:30 – 11:00

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

(залік)

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

доцент Горбенко О.В.   304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

ТМОВС

(баскетбол футбол)

(залік)

доцент Помещікова І.П.     204 ауд

ст. викладач Довбій О.П.   302 ауд

 

12:30 – 13:50

АТЛЕТИЗМ

(залік)

професор Галашко М.І.   118 ауд

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

(залік)

ст. викладач Федяй І.О гуртожиток

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(консультація)

доцент Ровна О.О.          120 ауд

14:20 – 15:40

МАСАЖ

(консультація)

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.            120 ауд

 

ФІЛОСОФІЯ

(екзамен)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

16:00 – 17:20

 

 

 

 

17:40 – 19:00

 

 

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(консультація)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

19:00 – 20:00

 

 

 

 

24.11.2018 субота

8:30 – 9:50

 

 

ФІЛОСОФІЯ

(екзамен)

професор Газнюк Л.М  421 ауд

 

 

10:30 – 11:00

МАСАЖ

(екзамен)

доцент Каніщева О.П. гуртожиток

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ

(консультація)

доцент Мішин М.В.      305 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА ФІЗІОЛОГІЯ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.         120 ауд

12:30 – 13:50

 

14:20 – 15:40

 

 

ТМОВС

(сп. танці та фітнес, гімнастка)

(залік)

доцент Горбенко О.В.   304 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я. 20 ауд

16:00 – 17:20

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

ХОРЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВИДІВ СПОРТУ З МУЗИЧНИМ СУПРОВОДОМ                               доцент Муллагільдіна А.Я. 304 ауд

 

17:40 – 19:00

 

 

 

 

 

19:00 – 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uk Українська
X