Склад Вченої ради

 

  1. Ажиппо Олександр Юрійович – ректор, голова вченої ради.
  2. Карпець Любов Анатоліївна – секретар вченої ради, завідувач кафедри української та іноземних мов.
  3. Алексєєв Анатолій Федотович – завідувач кафедри одноборств.
  4. Ананченко Костянтин Володимирович – помічник ректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри одноборств.
  5. Ашанін Володимир Семенович – завідувач кафедри інформатики та біомеханіки.
  6. Балабаєва Ірина Петрівна – завідувач бібліотеки.
  7. Бала Тетяна Михайлівна – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, член ради молодих вчених.
  8. Без’язичний Борис Іванович – завідувач кафедри футболу та хокею.
  9. Бондар Анастасія Сергіївна – завідувач кафедри менеджменту фізичної культури.
  10. Газнюк Лідія Михайлівна – завідувач кафедри гуманітарних наук.
  11. Галашко Микола Іванович – завідувач кафедри важкої атлетики та боксу.
  12. Гант Олена Євгенівна – завідувач кафедри педагогіки та психології.
  13. Дармофал Елеонора Анатоліївна – начальник навчального відділу, старший викладач кафедри гігієни та фізіології людини.
  14. Давтян Карина Артаваздівна – студентка 22-А групи, спеціалізація «волейбол».
  15. Джим Віктор Юрійович – декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки і заочного навчання, доцент кафедри важкої атлетики та боксу.
  16. Друзь Валерій Анатолійович – завідувач кафедри легкої атлетики.
  17. Ждамірова Юлія Миколаївна – студентка групи 39, голова студентського парламенту.
  18. Камаєв Олег Іванович – професор кафедри олімпійського та професійного спорту.
  19. Камбур Надія Олександрівна – начальник відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри гуманітарних наук.
  20. Каплоух Вікторія Олександрівна – юрисконсульт (провспец).
  21. Корсун Світлана Миколаївна – професор кафедри спортивної медицини, біохімії та анатомії.
  22. Котляр Сергій Миколайович – декан факультету циклічних видів спорту, професор кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
  23. Малик Ярослава Костянтинівна – помічник проректора з науково-педагогічної роботи, старший викладач кафедри педагогіки та психології.
  24. Масляк Ірина Павлівна – завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  25. Моісєєва Ірина Євгенівна – начальник відділу кадрів.
  26. Мулик Катерина Віталіївна – завідувач кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
  27. Мулик Вячеслав Володимирович – завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту.
  28. Охримчук Надія Сергіївна – головний бухгалтер.
  29. Павленко Віктор Олексійович – директор Центру студентського розвитку спорту, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
  30. Потапова Анастасія Дмитрівна – студентка 3.10 групу, спеціалізація «психологія».
  31. Перевозник Володимир Іванович – декан факультету спортивних ігор і одноборств, професор кафедри футболу та хокею.
  32. Пилипко Ольга Олександрівна – завідувач кафедри водних видів спорту.
  33. Подрігало Леонід Володимирович – завідувач кафедри гігієни та фізіології людини.
  34. Помещикова Ірина Петрівна – завідувач кафедри спортивних та рухливих видів спорту.
  35. Пустовойт Борис Анатолійович – професор кафедри фізичної реабілітації і рекреації.
  36. Путятіна Галина Миколаївна – завідувач кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  37. Ровний Анатолій Степанович – професор кафедри гігієни та фізіології людини.
  38. Рутенко Сергій Сергійович – аспірант другого року навчання.
  39. Саннікова Марина Вікторівна – помічник ректора, викладач кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  40. Семенова Юлія Анатоліївна – декан факультету фізичного виховання та здоров’я людини, професор кафедри гуманітарних наук.
  41. Середа Наталія Віталіївна – доцент кафедри менеджменту фізичної культура, керівник СНТ.
  42. Сутула Василь Опанасович – професор кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  43. Тодуа Геннадій Амрозович – проректор з адміністративно-господарчої частини.
  44. Ткачов Сергій Іванович – проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педагогіки та психології.
  45. Червона Світлана Пилипівна – голова профкому, старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор.
  46. Чирвіна Юлія Олександрівна – студентка 26 групи, спеціалізація «лижний спорт».
  47. Шапошнікова Ірина Іванівна – завідувач аспірантури.
  48. Шестерова Людмила Єгорівна – проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри легкої атлетики.

 

Склад Вченої ради Харківської державної академії фізичної культури затверджено

Наказом ХДАФК від 20 жовтня 2017 року № 163.