Склад Вченої ради Харківської державної академії фізичної культури

  1. Ажиппо Олександр Юрійович – ректор, голова Вченої ради.
  2. Карпець Любов Анатоліївна – вчений секретар, завідувач кафедри української та іноземних мов.
  3. Алексєєв Анатолій Федотович – завідувач кафедри одноборств.
  4. Ананченко Костянтин Володимирович – помічник проректора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри одноборств.
  5. Артем’єва Галина Павлівна – завідувач кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  6. Ашанін Володимир Семенович – завідувач кафедри інформатики та біомеханіки.
  7. Балабаєва Ірина Петрівна – завідувач бібліотеки.
  8. Бала Тетяна Михайлівна – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, член ради молодих учених.
  9. Без’язичний Борис Іванович – завідувач кафедри футболу та хокею.
  10. Бондар Анастасія Сергіївна – завідувач кафедри менеджменту фізичної культури.
  11. Газнюк Лідія Михайлівна – завідувач кафедри гуманітарних наук.
  12. Галашко Микола Іванович – завідувач кафедри важкої атлетики та боксу.
  13. Гант Олена Євгенівна – завідувач кафедри педагогіки та психології.
  14. Дармофал Елеонора Анатоліївна – начальник навчального відділу, старший викладач кафедри гігієни та фізіології людини.
  15. Джим Віктор Юрійович – декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки і заочного навчання, доцент кафедри важкої атлетики та боксу.
  16. Друзь Валерій Анатолійович – завідувач кафедри легкої атлетики.
  17. Ждамірова Юлія Миколаївна – студентка 49 групи.
  18. Камаєв Олег Іванович – професор кафедри олімпійського та професійного спорту.
  19. Камбур Надія Олександрівна – начальник відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри гуманітарних наук.
  20. Корсун Світлана Миколаївна – професор кафедри спортивної медицини, біохімії та анатомії.
  21. Масляк Ірина Павлівна –  завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  22. Мішина Катерина Максимівна – президент ГО «Студентський парламент ХДАФК «СПАР».
  23. Моісєєва Ірина Євгенівна – начальник відділу кадрів.
  24. Морозова Яна Юріївна – юрисконсульт (провспец).
  25. Мулик Катерина Віталіївна – завідувач кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
  26. Мулик Вячеслав Володимирович – завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту.
  27. Охримчук Надія Сергіївна – головний бухгалтер.
  28. Павленко Віктор Олексійович – директор Центру студентського розвитку спорту, доцент кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.
  29. Потапова Анастасія Дмитрівна – студентка 4.10 групу.
  30. Петрова Ангеліна Сергіївна – аспірант третього року навчання.
  31. Перевозник Володимир Іванович – декан факультету спортивних ігор і одноборств, професор кафедри футболу та хокею.
  32. Пилипко Ольга Олександрівна – завідувач кафедри водних видів спорту.
  33. Подрігало Леонід Володимирович – завідувач кафедри гігієни та фізіології людини.
  34. Помещикова Ірина Петрівна – завідувач кафедри спортивних та рухливих видів спорту.
  35. Пустовойт Борис Анатолійович – професор кафедри фізичної терапії.
  36. Путятіна Галина Миколаївна – декан факультету циклічних видів спорту, доцент кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  37. Ровний Анатолій Степанович – професор кафедри гігієни та фізіології людини.
  38. Ротова Карина Рубенівна – студентка 22-А групи.
  39. Саннікова Марина Вікторівна – помічник ректора, старший викладач кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  40. Семенова Юлія Анатоліївна – декан факультету фізичного виховання та здоров’я людини, професор кафедри гуманітарних наук.
  41. Стадник Світлана Олександрівна – доцент кафедри менеджменту фізичної культури.
  42. Сутула Василь Опанасович – професор кафедри танцювальних видів спорту, фітнесу і гімнастики.
  43. Тихонович Вікторія Миколаївна – проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педагогіки та психології.
  44. Тодуа Геннадій Амрозович – проректор з адміністративно-господарчої частини.
  45. Ткачов Сергій Іванович –  проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педагогіки та психології.
  46. Червона Світлана Пилипівна – голова профкому, старший викладач кафедри спортивних та рухливих ігор.
  47. Шапошнікова Ірина Іванівна – завідувач аспірантури, завідувач кафедри спортивної медицини, біохімії та анатомії.