Розклад занять: Заочне відділення

ІІІ курс РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ І «БАКАЛАВРСЬКИЙ» СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

Р О З К Л А Д

 

ІІІ курс

 

РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ   І «БАКАЛАВРСЬКИЙ»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

 

 

 

  СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ
дата час 31 група

(одноборства)

32 група

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

33 група

(футбол, баскетбол)

34 група

(важка атлетика, бокс)

08.04.19 понеділок 14 00  З А Г А Л Ь Н І    З Б О Р И

декан факультету ПКПтаЗН, к.фіз.вих., доцент Джим В.Ю.                                                                                                     228 ауд

14 20 – 15 40 МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

доцент Гращенкова Ж.В.                                                                                                                                                                                                                                        301 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПОЛІТОЛОГІЯ                                                                                                                                                                                 доцент Берестнев С.І. 419 ауд

17 40 – 19 00 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ                                                                             професор Бейлін М.В. 228 ауд

19 10 – 20 30
09.04.19 вівторок 14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

СОЦІОЛОГІЯ                                                                                                                                                                                професор Семенова Ю.А. 420 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.                                                                                                                                                                                                                                          228 ауд

10.04.19 середа 8 30 – 950
10 30 – 11 50        
12 30 – 13 50 ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                                                                                                                                                                                                                                                     228 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                                                                                                                                                                                                                                                  228 ауд

17 40 – 19 00

 

 

 

 

 

 

 

 

11.04. 19

четвер

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

СОЦІОЛОГІЯ                                                                                                                                                                                професор Семенова Ю.А. 420 ауд

16 00 – 17 20 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.                                                                                                                                                                                                              228 ауд

17 40 – 19 00
12.04. 19

п’ятниця

8 30 – 950 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.                    405 ауд

10 30 – 11 50 ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

доцент Ревенко В.О.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.118 ауд

12 30 – 13 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ДІЛОВА ІНОЗЕМНА МОВА                                                                                                    доцент Соїна І.Ю. 324 ауд

14 20 – 15 40 ТМОВС

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.      305 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ДІЛОВА ІНОЗЕМНА МОВА                                    доцент Соїна І.Ю. 324 ауд

19 10 – 20 30
13.04.19

субота

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ВАЛЕОЛОГІЯ                                                                                                                                                                              ст. викладач Федяй І.О.гуртожиток

12 30 – 13 50 ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О.           гуртожиток

МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПОЛІТОЛОГІЯ                                                                                                                       доцент Берестнев С.І. 419 ауд

ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ                  професор Бейлін М.В. 425 ауд

17 40 – 19 00 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ПОЛІТОЛОГІЯ                                                       доцент Берестнев С.І. 419 ауд

 

15.04. 19

понеділок

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ДІЛОВА ІНОЗЕМНА МОВА                                                                                                    доцент Соїна І.Ю. 324 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                     120 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(залік)

СОЦІОЛОГІЯ                                                                                                                                                                                професор Семенова Ю.А. 420 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ                                                                                                                                                                                    доцент Берестнев С.І. 419 ауд

ОСНОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ТЕОРІЇ ТА ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ                                                                                 професор Бейлін М.В. 425 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(консультація)

ДІЛОВА ІНОЗЕМНА МОВА                                                                                                    доцент Соїна І.Ю. 324 ауд

16.04. 19

вівторок

8 30 – 950 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.         405 ауд

 

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОЛІМПІЙСЬКА ОСВІТА                                                                                                                                                             ст. викладач Тарасевич О.А 228 ауд

теорія та методика юнацького спорту                                                                                                                                               доцент Гращенкова Ж.В.117 ауд

14 20 – 15 40 ТМОВС

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                     204 ауд

ТМОВС

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.     20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.  305 ауд

ПІДГОТОВКА СУДДІВ З ВИДІВ СПОРТУ

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

(залік)

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(екзамен)

ДІЛОВА ІНОЗЕМНА МОВА                                                                                                    доцент Соїна І.Ю. 324 ауд

17 40 – 19 00  
19 10 – 20 30
17.04.2019

середа

8 30 – 950 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

олімпійська освіта ст. викладач Тарасевич О.А 305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.                    306 ауд

10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ НАУКОВИХ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ                                                                                                      професор Карпець Л.А. 305 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                     120 ауд

16 00 – 17 20 ПІДГОТОВКА СУДДІВ З ВИДІВ СПОРТУ

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

 
18.04.19

четвер

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                     204 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                     120 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 ПІДГОТОВКА СУДДІВ З ВИДІВ СПОРТУ

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                     204 ауд

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                     120 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

олімпійська освіта ст. викладач Тарасевич О.А                        305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

19 10 – 20 30
19.04. 19

п’ятниця

8 30 – 950 ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                            120 ауд

10 30 – 11 50   ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

викладач Джим Є.С.                   118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.    118 ауд

12 30 – 13 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

олімпійська освіта

ст. викладач  Тарасевич О.А 305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.                  306 ауд

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                      120 ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

олімпійська освіта

ст. викладач Тарасевич О.А 305 ауд теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                      120 ауд

16 00 – 17 20 ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О.        гуртожиток

17 40 – 19 00 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(консультація)

олімпійська освіта

ст. викладач Тарасевич О.А 305 ауд теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О.     гуртожиток

19 10 – 20 30 ВАЛЕОЛОГІЯ

ст. викладач Федяй І.О.     гуртожиток

20.04.19

субота

8 30 – 950 МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.           гуртожиток

ПІДГОТОВКА СУДДІВ З ВИДІВ СПОРТУ

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.      305 ауд

10 30 – 11 50
12 30 – 13 50 МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

ТМОВС

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.      305 ауд

ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ЮНАЦЬКОГО СПОРТУ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(консультація)

олімпійська освіта

ст. викладач  Тарасевич О.А 305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.                  306 ауд

 

17 40 – 19 00 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ЮНАЦЬКОГО СПОРТУ

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

19 10 – 20 30
22.04.19 понеділок 8 30 – 950 ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                   305 ауд

10 30 – 11 50 ФІЗІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ ТА СПОРТИВНА ФІЗІОЛОГІЯ

доцент Ровна О.О.                      120 ауд

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.         405 ауд

 

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(консультація)

олімпійська освіта ст. викладач Тарасевич О.А                   305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.           306 ауд

ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

викладач Джим Є.С.                   118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.    118 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.      305 ауд

ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ НАУКОВИХ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ                                                                                                      професор Карпець Л.А. 305 ауд

16 00 – 17 20 ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

17 40 – 19 00 ТМОВС

(футбол, баскетбол)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

МАСАЖ

(залік)

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

23.04.19

вівторок

8 30 – 950 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(екзамен)

олімпійська освіта

ст. викладач Тарасевич О.А 305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.         405 ауд

 

10 30 – 11 50 ТМОВС

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                     204 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(екзамен)

олімпійська освіта ст. викладач Тарасевич О.А                   305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.           306 ауд

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.         405 ауд

 

ПІДГОТОВКА СУДДІВ З ВИДІВ СПОРТУ

(важка атлетика, бокс)

доцент Півень О.Б.                   118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.   118 ауд

12 30 – 13 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(екзамен)

олімпійська освіта ст. викладач Тарасевич О.А 305 ауд

теорія та методика юнацького спорту

доцент Гращенкова Ж.В.           306 ауд

14 20 – 15 40 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

ОСНОВИ НАУКОВИХ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ                                                                                                     професор Карпець Л.А. 305 ауд

16 00 – 17 20 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(консультація)

ОСНОВИ НАУКОВИХ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ                                                                                                      професор Карпець Л.А. 305 ауд

17 40 – 19 00 ТМОВС

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.     305 ауд

ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ЮНАЦЬКОГО СПОРТУ

(консультація)

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

19 10 – 20 30 ТМОВС

(консультація)

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.      305 ауд

24.04.19

середа

8 30 – 950 ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                   305 ауд

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

хореографія для видів спорту з музичним супроводом

доцент Мулагільдіна А.Я.     20 ауд

МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.  гуртожиток

10 30 – 11 50 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

доцент Мамешина М.А.         405 ауд

 

ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

викладач Джим Є.С.                   118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.    118 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                     204 ауд

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                   305 ауд

ТМОВС

(футбол, баскетбол)

(консультація)

ст. викладач Шелудько П.І.       301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.       204 ауд

ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

(консультація)

доцент Ревенко В.О.                 118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.    118 ауд

14 20 – 15 40 ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА ПРАКТИКА

(залік диференційний)

16 00 – 17 20 ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА ПРАКТИКА

(залік диференційний)

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                   305 ауд

25. 04.19

четвер

8 30 – 950 МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

(залік)

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

10 30 – 11 50 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

(залік)

доцент Мамешина М.А.            405 ауд

 

ЗАГАЛЬНА ТЕОРІЯ ПІДГОТОВКИ СПОРТСМЕНІВ

доцент Мішин М.В.                   305 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                         204 ауд

МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

(залік)

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

(залік)

доцент Мамешина М.А.            405 ауд

 

14 20 – 15 40 ТМОВС

(консультація)

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                          204 ауд

ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА ПРАКТИКА

(залік диференційний)

МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б. гуртожиток

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

(залік)

доцент Мамешина М.А.            405 ауд

 

16 00 – 17 20 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В ШКОЛІ

(залік)

доцент Мамешина М.А.                     405 ауд

 

ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ЮНАЦЬКОГО СПОРТУ

(екзамен)

доцент Гращенкова Ж.В.          306 ауд

 

17 40 – 19 00      
19 10 – 20 30        
26.04.19

п’ятниця

8 30 – 950        
10 30 – 11 50 ТМОВС

(екзамен)

(одноборства)

доцент Панов П.П.                                         204 ауд

  ТМОВС

(футбол, баскетбол)

(екзамен)

ст. викладач Шелудько П.І.     301 ауд

ст. викладач Пащенко Н.О.     204 ауд

ТМОВС

(важка атлетика, бокс)

(екзамен)

доцент Ревенко В.О.                 118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д.    118 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(екзамен)

(танцювальні види спортивних танців та фітнес, олімпійський професійний спорт)

ст. викладач Лисенко А.О.         20 ауд

ст. викладач Тарасевич О.А.     305 ауд

14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.                гуртожиток

МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ У ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ І СПОРТІ

(залік)

доцент Гращенкова Ж.В.         306 ауд

ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКА ПРАКТИКА

(залік диференційний

17 40 – 19 00 МАСАЖ

(залік)

професор Єфіменко П.Б.                гуртожиток

     
27. 04.19

субота

8 30 – 950 МАСАЖ

(залік)

професор Єфіменко П.Б. гуртожиток

10 30 – 11 50 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ

(екзамен)

ОСНОВИ НАУКОВИХ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ                                                                                                     професор Карпець Л.А. 305 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20 МАСАЖ

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

17 40 – 19 00   МАСАЖ

(залік)

професор Єфіменко П.Б.    гуртожиток

   
19 10 – 20 30        

 

uk Українська
X