Розклад занять: Заочне відділення

V курс «БАКАЛАВР» НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ», «СПОРТ»

  НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ», «СПОРТ»
дата час 51 група

(викладач, менеджмент)

52 група

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

53 група

(футбол, теніс)

54 група

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

11.02.19

понеділок

14 00 З А Г А Л Ь Н І   З Б О Р И

декана факультету ПКПтаЗН, к.фіз.вих, доцент Джим В.Ю.                                                                                                  228 ауд

14 20 – 15 40 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О.       415 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.                                                                                                                                         228 ауд

16 00 – 17 20 ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.                                                                                                                              228 ауд

17 40 – 19 00 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

доцент Мішин М.В.                                                                                                                                              228 ауд

19 10 – 20 30   МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.                                                                                                                                                 228 ауд

12.02.19

вівторок

8 30 – 950 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.         211 ауд

10 30 – 11 50 КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ДАНИХ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

професор Ашанін В.С.          316 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.                                                                                                                                         211 ауд

12 30 – 13 50 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ТРЕНУВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

(викладач)

професор Шестерова Л.Є.  415 ауд

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ДАНИХ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

професор Ашанін В.С.                                                                                                                                          319 ауд

14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

доцент Рубан Л.А.                                                                                                                                                   228 ауд

16 00 – 17 20 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.         211 ауд

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О.                                                                                                                                       228 ауд

17 40 – 19 00 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

(консультація)

професор Корсун С.М.         211 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.                                                                                                                                            228 ауд

 

19 10 – 20 30
13.02.19

середа

8 30 – 950 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.         211 ауд

   
10 30 – 11 50 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

викладач Гончаров О..Г.       307 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.        211 ауд

 
12 30 – 13 50 ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.     122 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

викладач Гончаров О..Г.     307 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

професор Корсун С.М.        211 ауд

14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.                                                                                                                                       228 ауд

16 00 – 17 20 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

доцент Рубан Л.А.              307 ауд

медико – біологічні основи обраного виду спорту

(розділ біохімія)

(консультація)

професор Корсун С.М.         211 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

викладач Гончаров О..Г.     307 ауд

17 40 – 19 00 ТМФВСвНЗ

(викладач, менеджмент)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

доцент Петренко І.В.             206 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

(консультація)

професор Корсун С.М.         211 ауд

19 10 – 20 30
14.02.19

четвер

8 30 – 950 ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.     122 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ біохімія)

(консультація)

професор Корсун С.М.         211 ауд

10 30 – 11 50 ТМОВС

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

доцент Рвенко В.О.              118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ТРЕНУВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

(викладач)

професор Шестерова Л.Є.  419 ауд

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.     122 ау

14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

16 00 – 17 20 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

викладач Гончаров О..Г.     307 ауд

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.     122 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.          304 ауд

 

17 40 – 19 00 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

доцент Ровна О.О.               124 ауд

19 10 – 20 30
15.02.19

п’ятниця

10 30 – 11 50 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

(консультація)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

ст. викладач Джим Є.С.      118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 ТМФВСвНЗ

(викладач)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

(консультація)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(РОЗДІЛ СПОРТ МЕДИЦИНА)

(консультація)

доцент Рубан Л.А.              307 ауд

14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

(консультація)

доцент Рубан Л.А.              307 ауд

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

(консультація)

доцент Ровна О.О.                 124 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.          304 ауд

 

16 00 – 17 20 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

(консультація)

доцент Рубан Л.А.              307 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

професор Сутула В.О.           214 ауд

 

ГІГІЄНА

професор Подрігало Л.В.     122 ау

17 40 – 19 00 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ спорт медицина)

(консультація)

доцент Рубан Л.А.              307 ауд

19 10 – 20 30 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(розділ фізіологія)

(консультація)

доцент Ровна О.О.              124 ауд

16.02.19

субота

8 30 – 950 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.              211 ауд

доцент Рубан Л.А.              211 ауд

професор Корсун С.М.         211 ауд

10 30 – 11 50 ТМОВС

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

 
12 30 – 13 50 ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.           105 ауд

 

14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.              211 ауд

доцент Рубан Л.А.              211 ауд

професор Корсун С.М.         211 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

професор Сутула В.О.           214 ауд

 

16 00 – 17 20 ТМОВС

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

17 40 – 19 00
18.02.19

понеділок

8 30 – 950 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

10 30 – 11 50 КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

доцент Пятисоцька С.С.         316 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

доцент Джим В.Ю.              118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

викладач Джим Є.С.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

14 20 – 15 40 ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

доцент Пятисоцька С.С.      316 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

19 10 – 20 30
19.02.19

вівторок

8 30 – 950 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

10 30 – 11 50 ТМОВС

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

викладач Джим Є.С.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ТРЕНУВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

(викладач)

професор Шестерова Л.Є.  405 ауд

14 20 – 15 40 ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА ТРЕНУВАННЯ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

(викладач)

(залік)

професор Шестерова Л.Є.  405 ауд

ТМОВС

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Федяй І.О. гуртожиток

16 00 – 17 20 ТМФВСвНЗ

(менеджмент)

доцент Петренко І.В.             206 ауд

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.           304 ауд

 

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
20.02.19

середа

8 30 – 950 ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

доцент Мішин М.В.        305 ауд

10 30 – 11 50 КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

доцент Пятисоцька С.С.      316 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

викладач Джим Є.С.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.           105 ауд

 

14 20 – 15 40 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

ст. викладач Федяй І.О. гуртожиток

ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

доцент Мішин М.В.        305 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00 ТМФВСвНЗ

(викладач, менеджмент)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

доцент Петренко І.В.             206 ауд

19 10 – 20 30 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

21.02.19

четвер

8 30 – 950 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

10 30 – 11 50 НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ РОБІТ-В Ф. К.

(менеджмент)

доцент Леонов Я.В.             206 ауд

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(консультація)

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

12 30 – 13 50 ТМОВС

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

14 20 – 15 40 ГІГІЄНА

(консультація)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.           304 ауд

 

16 00 – 17 20 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(консультація)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

(залік)

доцент Путятіна Г.М.           304 ауд

 

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
22.02.19

п’ятниця

8 30 – 950 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(екзамен)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

ст. викладач Полторацка Г.С. 316

10 30 – 11 50 ТМФВСвНЗ

(викладач, менеджмент)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

доцент Петренко І.В.             206 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

12 30 – 13 50 ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.         304 ауд

 

14 20 – 15 40 ГІГІЄНА

(екзамен)

професор Подрігало Л.В.     122 ау

ТМОВС

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30  
23.02.19

субота

8 30 – 950 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(екзамен)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(екзамен)

доцент Ровна О.О.              211 ауд

доцент Рубан Л.А.              211 ауд

професор Корсун С.М.       211 ауд

10 30 – 11 50   ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40 МЕДИКО – БІОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ОБРАНОГО ВИДУ СПОРТУ

(РОЗДІЛ ФІЗІОЛОГІЯ)

(екзамен)

доцент Ровна О.О.              211 ауд

доцент Рубан Л.А.              211 ауд

професор Корсун С.М.         211 ауд

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(консультація)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30  
25.02.19

понеділок

8 30 – 950     ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

доцент Мішин М.В.        305 ауд

10 30 – 11 50 КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

(залік диференційний)

професор Ашанін В.С.          316 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

викладач Джим Є.С.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50 НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ РОБІТ-В Ф. К.

(менеджмент)

доцент Леонов Я.В.             206 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

14 20 – 15 40 ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

професор Сутула В.О.           214 ауд

 

ПОЛІТОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

16 00 – 17 20 ТМФВСвНЗ

(викладач, менеджмент)

(консультація)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

доцент Петренко І.В.             206 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
26.02.19

вівторок

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІ КЛУБИ

доцент Петренко І.В.             206 ауд

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

(залік диференційний)

професор Ашанін В.С.          316 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(залік)

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

12 30 – 13 50 ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

(залік диференційний)

професор Ашанін В.С.          316 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

викладач Джим Є.С.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

14 20 – 15 40 ПОЛІТОЛОГІЯ

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

фізична рекреація

(екзамен)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

ПОЛІТОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
27.02.19

середа

8 30 – 950 ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(консультація)

ст. викладач Підкопай Т.В. гуртожиток

10 30 – 11 50 ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Мішин М.В.        305 ауд

КОМП’ЮТЕРНА ОБРОБКА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДАНИХ

(залік диференційний)

професор Ашанін В.С.       316 ауд

12 30 – 13 50 ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

доцент Путятіна Г.М.           105 ауд

 

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

(залік)

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.           304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.            409 ауд

професор Сутула В.О.           214 ауд

 

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

(консультація)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

доцент Джим В.Ю.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

14 20 – 15 40 ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Мішин М.В.       305 ауд

ТЕОРІЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

(залік)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

доцент Рвенко В.О.              118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

16 00 – 17 20 ТМФВСвНЗ

(викладач, менеджмент)

(екзамен)

доцент Коломійцева О.Е.      405 ауд

доцент Петренко І.В.             206 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
28.02.19

четвер

8 30 – 950
10 30 – 11 50 НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ РОБІТ-В Ф. К.

(менеджмент)

доцент Леонов Я.В.             206 ауд

ТМОВС

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.          304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.           409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

(залік)

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

12 30 – 13 50 НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ РОБІТ-В Ф. К.

(менеджмент)

(залік)

доцент Леонов Я.В.             206 ауд

ПОЛІТОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

ТМОВС

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

(залік)

 

14 20 – 15 40 ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

(залік)

доцент Путятіна Г.М.           304 ауд

 

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

(залік)

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

ТМОВС

(консультація)

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ СПОРТ

(залік)

доцент Мішин М.В.        305 ауд

16 00 – 17 20 ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

(залік)

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

(залік)

 

ПОЛІТОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
01.03.19

п’ятниця

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ТМОВС

(консультація)

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.          304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.           409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

ТМОВС

(одноборства, важка атлетика, т. бокс)

(екзамен)

доцент Тропін Ю.М.           203 ауд

доцент Джим В.Ю.           118 ауд

професор Вострокнутов Л.Д. 118а

12 30 – 13 50   ПОЛІТОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ СПОРУДИ

(залік)

ст. викладач Тарасович О.А.  306 ауд

14 20 – 15 40 КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

(залік)

 

ПРАВОВІ АСПЕКТИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

(залік)

доцент Путятіна Г.М.           304 ауд

16 00 – 17 20 ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІ КЛУБИ

доцент Петренко І.В.             206 ауд

КВАЛІФІКАЦІЙНА РОБОТА

(залік)

 

17 40 – 19 00 ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧІ КЛУБИ

(залік)

доцент Петренко І.В.             206 ауд

19 10 – 20 30 ПОЛІТОЛОГІЯ

(консультація)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

02.03.19.

субота

8 30 – 950
10 30 – 11 50 ПОЛІТОЛОГІЯ

(екзамен)

доцент Берестнев С.І.          421 ауд

ТМОВС

(екзамен)

(спортивні танці та фітнес,  плавання, гімнастика)

доцент Артем`єва Г.П.          304 ауд

доцент Близнюк Ю.В.           409 ауд

доцент Мулагільдіна А.Я.    214 ауд

ТМОВС

(екзамен)

(футбол, теніс)

доцент Перцухов А.А.              302  ауд

доцент Шевченко О.О.             204 ауд

ФІЗИЧНА РЕКРЕАЦІЯ

(екзамен)

професор Підкопай Д.О. гуртожиток

12 30 – 13 50
14 20 – 15 40
16 00 – 17 20
17 40 – 19 00
19 10 – 20 30
uk Українська
X