Gümüş Yüzük

Gümüş Tektaş

tektaş

Новини

Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана», м. Харків 08 – 11 лютого 2018 року

Вітаємо! Дікань Леонід виборов срібну медаль в особистому заліку – студент 2 курсу кафедри зимових видів спорту, велоспорту та туризму.

З 08 по 11 лютого 2018 року у місті Харків, на базі Школи вищої спортивної майстерності відбулись десяті ювілейні всеукраїнські змагання «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана» зі стрільби з лука. У змаганнях взяло участь близько 150 спортсменів з 6 областей України.

П'єдестал пошани серед чоловіків в особистому заліку зайняли виключно спортсмени Харківської області.

Серед кадетів в особистому заліку усі медалі також дісталися харківським спортсменам:

У командній першості серед чоловіків переможцями стала команда ШВСМ, друге місце завоювала команда СПАРТАК, третє місце - команда ХАРКІВ-1. Серед жінок переможцями стала команда ХАРКІВ-1, друге місце у команди КИЇВ, третє - ХАРКІВ-2.

У категорії блочного лука серед чоловіків рівним не було Харківським спортсменам.

Серед команд у категорії блочного лука серед чоловіків золото виграла команда КИЇВ-1, срібло у команди ХАРКІВ-1, бронза - КИЇВ-2. Серед жінок переможцями стала команда ХАРКІВ-1, друге місце - у команди КИЇВ-1, третє - ХАРКІВ-2.