Tektaş Yüzük

Trabzon Hasırı

Gümüş Yüzük

Gümüş Tektaş

tektaş

ФАКУЛЬТЕТИ АКАДЕМІЇ

Факультет циклічних видів спорту

Історія факультету

Факультет засновано у 1991 році. Його першим деканом був на той час к.пед.н., доцент, а нині д.фіз.вих., професор В’ячеслав Володимирович Мулик. З листопада 1994 року факультет очолював доцент, Анатолій Федотович Алексєєв. З квітня 1995 року деканом факультету знов був В’ячеслав Володимирович Мулик. З вересня 1998 року на цю посаду було призначено доцента Олександра Григоровича Волошина

З листопада 2006 року деканом працював к.фіз.вих., доцент Олександр Володимирович Горбенко. З грудня 2007 року деканом факультету був к.пед.н., професор, відмінник освіти України Павло Богуславович Єфіменко.

У липні 2013 року на посаду декана було обрано к.фіз.вих., доцента Котляра Сергія Миколайовича, який очолює факультет по теперішній час.

Заступниками декана у різний час працювали доцент Олександр Григорович Волошин і Сергій Петрович Жупійов. З вересня 2007 року на цю посаду призначено к.фіз.вих., доцента Анастасію Сергіівну Бондар, з травня 2014 був призначений викладач кафедри ТМФВ Жук В.О. 

Методистом факультету з самого початку його існування по 2012 рік була випускниця першого набору нашого навчального закладу Людмила Володимирівна Чирва. У різні роки диспетчером факультету працювали Ірина Іонасівна Гончарова, Світлана Олександрівна Чирва, Растегаєв Руслан Сергійович,  Юшевич Наталія Вікторівна.

  • Декан факультету
    Котляр Сергій Миколайович,
     к.фіз.вих., доцент
    Телефон: (057) 705–23–04

На теперішній час методистом деканату працює Манжос Ірина Олександрівна.

До складу факультету входить 4 кафедри: важкої атлетики та боксу; водних видів спорту; зимових видів спорту, велоспорту та туризму; легкої атлетики. На кафедрах працюють викладачі, багато з яких є випускниками нашого навчального закладу. Серед них доктори і кандидати наук, професори і доценти, заслужені тренери, заслужені працівники фізичної культури і спорту, відмінники освіти України. Викладачі, випускники й студенти факультету приймали участь: у Олімпійських іграх – 61 спортсменів; у чемпіонатах Світу – 82; у чемпіонатах Європи – 111; у Всесвітніх універсіадах – 43.3. На факультеті за обраним фахом підготовлено і випущено 7215 спеціалістів, з них 344 отримали дипломи з відзнакою. Вони плідно працюють у різних спортивних, фізкультурно-оздоровчих і навчальних закладах як в Україні, так інших країнах світу. Команди факультету з успіхом приймають участь у спартакіаді факульте-ту з різних видів спорту.

Студенти факультету живуть цікавим студентським життям. Вони э завзятими ініціаторами та організаторами проведення щорічного дня факультету, приймають активну участь в усіх студентських заходах академії та міста Харкова.

Наш факультет у соціальних мережах: vk.com

Телефон факультету ЦВС: 705-23-04

uk Українська
X